ASANSÖR REVİZYON VE YENİLEME HİZMETLERİ

Revizyon asansörünüze sadece estetik ve yenilik getirmekle kalmaz yeni güvenlik standartlarıyla Olası tehlikelerin önüne geçilerek yeni asansör direktiflerine uyumluluk sağlanır.

Estetik olarak asansörünüzün görünümü , binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. En son kural ve direktiflere göre yapılmış şık bir kabin dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitleri Yeni Dizayn Asansör tasarımında bütünleştirilerek kullanıcılara sunulmaktadır.

Asansörünüzün performans artırımları kullandığınız mevcut ünite ve ekipmanları mühendislerimiz tarafından incelenerek kullanıcıların istekleri doğrultusunda amaca uygun olarak yapılabilir.

Gerek küçük, gerekse büyük tüm projelerimizde CE, TSE, TSEK kalite standartlarına uygun ürünler kullanmakta ve aynı kalitede hizmet sunmaktayız.

Eğitimli ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyarız.

Asansörün periyodik bakımının Önemi Kaliteli bir asansöre sahip olabilmek için iyi bir servis teşkilatı, kaliteli malzemeler ve iyi montaj kadar önemlidir. Bu nedenle portföyümüzde olan tüm asansörlerin periyodik koruyucu bakımlarını itina ile yapar arıza çıkabilecek bütün sistem ve mekanik aksamları arıza yapmadan önce incelenir ve kontrolleri yapılır.

TOP