ASANSÖR MONTAJ HİZMETLERİMİZ

YENİ DİZAYN ASANSÖR olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin Montaj işlemleri , uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Asansörde, kullanılan malzemelerin kalite düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun montajı özenli bir şekilde dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre sonra görevlerini aksatmaya başlar ve sık sık arızalar ortaya çıkar.

Temelde asansör montajındaki hatalardan kaynaklanan arızaların tespiti ve onarımı maddi olarak yük getirmektedir. Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinalı bir şekilde monte edilmiş asansörlerin (periyodik bakımları da zamanında yapılmak kaydıyla) sağlıklı ve düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

Bu gerçeğin farkında olan firmamız, asansör montajı aşamasında işe en üst düzeyde özen gösterir.

Şirketimiz, yapılacak asansörün belirlenen süreyi iyi değerlendirip ve montajın her evresinde gerekli kontrol ve denetimi yaparak ilerleyen dönemde karşılaşılabilecek aksaklıklara engel olur. Bu titiz çalışmanın neticesinde asansörün teslimi sözleşmede belirtilen süreden önce yapıldığı gibi sağlıklı çalışan güzel bir asansör satın almanın keyfini yaşıyorsunuz.

TOP